У Краматорську ліквідують наслідки ракетної атаки росіян - перекрито понад 300 вікон

Наслідки ракетної атаки росіян на Краматорськ наразі ліквідують комунальні служби та волонтери - вже перекрито понад 300 вікон. Про це 21 лютого розповів голова Донецької обласної ВЦА Вадим Філашкін.

"Разом з начальником Краматорської районної військової адміністрації Андрієм Панковим та очільником міської військової адміністрації Олександром Гончаренком оглянули місце обстрілу у Краматорську. Для ліквідації наслідків ракетної атаки росіян задіяно 24 одиниці техніки. Працюють управляючі компанії, комунальні служби та волонтери. Будівельні матеріали видає гуманітарний штаб Краматорської міської ради, «Червоний Хрест» та «Янголи спасіння». Також, у разі необхідності, благодійники видають воду, теплий одяг та побутові речі", - зазначив він.

За його словами, наразі вже перекрито понад 300 вікон, роботи тривають. Він подякував волонтерам, благодійникам та комунальним службам за оперативне реагування та допомогу краматорцям.

Як повідомлялося, шестеро жінок та один чоловік дістали поранення внаслідок ракетного удару по Краматорську 20 лютого.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті