У Краматорську деблокували тіло ще однієї загиблої в результаті обстрілу 31 липня: тепер жертв п'ять

"Краматорськ: з-під завалів після удару РФ щойно дістали тіло ще однієї жінки. Війська РФ завдали удару по центру міста 31 липня. Ще вчора ввечері влада повідомляла про чотирьох загиблих в результаті удару", - з посиланням на свого кореспондента, який перебуває на місці події, пишуть "Донбас Реалії" 3 серпня.

Раніше повідомлялося про удар по Костянтинівці: загинула людина, постраждала житлова інфраструктура.

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті