У колонії в Оленівці все ще перебувають українські військовополонені - Лубінець

У тимчасово окупованій Оленівці на Донеччині все ще залишаються українські військовополонені. Про це 26 червня в інтерв'ю ISLND TV заявив омбудсмен Дмитро Лубінець.

"У Оленівці ще залишаються військовополонені... Робили все, щоб ми втратили з ними зв'язок. Але нам вдається отримувати інформацію, що відбувається", - заявив він.

За словами уповноваженого з прав людини, окупанти перевозили полонених невеликими групами по 20-25 осіб. Причому розвозили їх у різні установи.

Також Лубінець наголосив, що знищення азовців у Оленівці розглядається як "публічна страта".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Комітет Червоного Хреста допоможе в розшуку полонених і безвісти зниклих на Луганщині.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті