У кількох областях України оголошена тривога через загрозу балістики, у Дніпрі пролунав вибух

Повітряна тривога через загрозу застосування балістичних ракет оголошена у семи областях України. Про це інформують Повітряні сили ЗСУ в Телеграмі. 

Так, сигнал тривоги лунає в Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Харківській та Херсонській областях.

"Загроза застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена тривога! Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги! Прямуйте в укриття", - закликали Повітряні сили.

Водночас Телеграм-канали повідомляють про вибух у Дніпрі.

Як повідомлялося, на Запорізькій АЕС стався черговий блекаут, є загроза радіаційній безпеці.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті