У кількох областях України оголошена тривога через загрозу балістики, у Дніпрі пролунав вибух

Повітряна тривога через загрозу застосування балістичних ракет оголошена у семи областях України. Про це інформують Повітряні сили ЗСУ в Телеграмі. 

Так, сигнал тривоги лунає в Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Харківській та Херсонській областях.

"Загроза застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена тривога! Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги! Прямуйте в укриття", - закликали Повітряні сили.

Водночас Телеграм-канали повідомляють про вибух у Дніпрі.

Як повідомлялося, на Запорізькій АЕС стався черговий блекаут, є загроза радіаційній безпеці.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті