У Казахстані посилять контроль за реекспортом товарів в РФ з використанням контрабандної схеми "паралельного імпорту"

Уряд Казахстану має намір посилити моніторинг товарів, які реекспортуються до росії. Про це повідомляє видання Financial Times.

"Центральноазіатська країна, яка має найдовший сухопутний кордон із росією, минулого року зафіксувала різке зростання експорту до свого сусіда, зокрема, побутової електроніки, оскільки санкції обмежили доступ росії до західних ринків", - йдеться у статті видання.

Тепер влада Казахстану зацікавилася різким зростанням експорту та має намір взяти під контроль товари, які везуть до росії через територію країни.

Як повідомлялося раніше, Токаєв прийняв главу МЗС Британії. Обговорили "значний імпульс" у співпраці та підтримку України

 

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті