У Кабміні відреагували на петицію із закликом не забороняти УПЦ (МП)

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у відповідь на петицію із закликом не забороняти Українську православну церкву (Московського патріархату) доручив Державній службі з етнополітики та свободи совісті опрацювати порушені в ній питання.

Згідно з платформою на сайті уряду, ця петиція 15 березня набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

"З огляду на те, що порушені в петиції питання мають комплексний характер, Державній службі з етнополітики та свободи совісті доручено опрацювати їх і про результати проінформувати автора петиції та Кабінет міністрів", - ідеться у відповіді прем'єра на петицію, яку оприлюднено 1 квітня.

Як повідомлялося, суд призначив митрополиту УПЦ (МП) Павлу домашній арешт на 60 діб з браслетом та заборонив спілкуватися з вірянами. 

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті