Суд призначив митрополиту УПЦ (МП) Павлу домашній арешт на 60 діб з браслетом та заборонив спілкуватися з вірянами

Шевченківський районний суд Києва відправив настоятеля Києво-Печерської Лаври митрополита УПЦ (МП) Павла (Лебедя) під цілодобовий домашній арешт на 60 днів. Про це повідомляє "Прямий" 1 квітня. 

Як повідомляється, такий запобіжний захід просила прокуратура.

Також йому заборонили спілкуватися із віруючими.

Пізніше к коментарі РБК-Україна прес-секретар Київської обласної прокуратури Олена Ковальова підтвердила, що суд призначив митрополиту Павлу цілодобовий домашній арешт строком на 60 діб із зобов'язаннями носити електронний браслет.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва ввечері 1 квітня продовжив засідання щодо обрання запобіжного заходу митрополиту УПЦ (МП), настоятелю Києво-Печерської лаври Павлу (Петру Лебедю).

Як повідомлялося, раніше Лебедю було повідомлено про підозру за ч.1 ст.161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної приналежності, релігійних переконань) та ч.1 ст.436-2 (виправдання, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників).

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті