Суд призначив митрополиту УПЦ (МП) Павлу домашній арешт на 60 діб з браслетом та заборонив спілкуватися з вірянами

Шевченківський районний суд Києва відправив настоятеля Києво-Печерської Лаври митрополита УПЦ (МП) Павла (Лебедя) під цілодобовий домашній арешт на 60 днів. Про це повідомляє "Прямий" 1 квітня. 

Як повідомляється, такий запобіжний захід просила прокуратура.

Також йому заборонили спілкуватися із віруючими.

Пізніше к коментарі РБК-Україна прес-секретар Київської обласної прокуратури Олена Ковальова підтвердила, що суд призначив митрополиту Павлу цілодобовий домашній арешт строком на 60 діб із зобов'язаннями носити електронний браслет.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва ввечері 1 квітня продовжив засідання щодо обрання запобіжного заходу митрополиту УПЦ (МП), настоятелю Києво-Печерської лаври Павлу (Петру Лебедю).

Як повідомлялося, раніше Лебедю було повідомлено про підозру за ч.1 ст.161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної приналежності, релігійних переконань) та ч.1 ст.436-2 (виправдання, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників).

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті