У Херсоні запрацюють дві підземні лікарні

Незабаром розпочнуться роботи по облаштуванню у Херсоні підземної клінічної лікарні та перинатального центру. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у своєму телеграм-каналі 8 грудня.

"Відвідав об'єкти, на яких от-от розпочнуться роботи. В одному з медзакладів буде створено підземний перинатальний комплекс. У ньому обладнаємо пологове та післяпологове відділення, зали із палатою інтенсивної терапії, операційну", - зазначив Прокудін.

Голова ОВА додав, що все це буде оснащено сучасним обладнанням, щоб безперервно надавати необхідну допомогу породіллям і новонародженим.

Також Прокудін зазначив, що другий об’єкт осучаснять підземною клінічною лікарнею.

"Тут буде операційна із реанімаційним блоком і палати інтенсивної терапії. Ми маємо досвід облаштування операційних в укриттях. Тож знаємо, в якому напрямку рухатися", - зазначив голова Херсонської ОВА.

Також він повідомив, що вже в 12 медзакладах правобережжя повністю облаштовані укриття.

Як повідомлялось раніше, Швейцарія профінансувала в Україні 6 симуляційних центрів для навчання медиків.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті