У Херсоні запрацюють дві підземні лікарні

Незабаром розпочнуться роботи по облаштуванню у Херсоні підземної клінічної лікарні та перинатального центру. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у своєму телеграм-каналі 8 грудня.

"Відвідав об'єкти, на яких от-от розпочнуться роботи. В одному з медзакладів буде створено підземний перинатальний комплекс. У ньому обладнаємо пологове та післяпологове відділення, зали із палатою інтенсивної терапії, операційну", - зазначив Прокудін.

Голова ОВА додав, що все це буде оснащено сучасним обладнанням, щоб безперервно надавати необхідну допомогу породіллям і новонародженим.

Також Прокудін зазначив, що другий об’єкт осучаснять підземною клінічною лікарнею.

"Тут буде операційна із реанімаційним блоком і палати інтенсивної терапії. Ми маємо досвід облаштування операційних в укриттях. Тож знаємо, в якому напрямку рухатися", - зазначив голова Херсонської ОВА.

Також він повідомив, що вже в 12 медзакладах правобережжя повністю облаштовані укриття.

Як повідомлялось раніше, Швейцарія профінансувала в Україні 6 симуляційних центрів для навчання медиків.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті