У Херсоні відкрили пам’ятний знак на місці загибелі бійців 124-ї окремої бригади ТРО

У Херсоні відкрили пам’ятний знак на місці загибелі бійців 1-ї роти 194-го окремого батальйону 124-ї окремої бригади ТРО. Про це у Телеграм 1 березня повідомив начальник МВА Роман Мрочко.

"Херсонський ліцей Херсонської обласної ради з 1 березня 2022 року не тільки навчальний заклад, а і місце розстрілу бійців 1-ї роти 194-го окремого батальйону 124-ї окремої бригади ТРО російськими військами, які окупували місто. Сьогодні тут відкрили пам’ятний знак, створення якого ініціювала Корабельна районна у місті Херсоні рада. Дякуємо голові Наталі Чорненькій та її команді за таке гідне вшанування пам’яті захисників міста", - йдеться у повідомленні.

"Першими поклали квіти до знаку рідні загиблих. На постаменті 5 імен: Олександр Савельєв, Сергій Данчук, Віталій Грозинський, Микола Сливкін, Іван Данченко. Місця, де були знайдені їх тіла, позначили рушниками. Маючи на всіх 50 патронів та дехто вперше тримаючи в руках автомат, ці воїни знали, що прийняли останній у своєму житті бій, але не зреклися своєї країни. Герої не вмирають! Їх імена у нашій пам’яті навіки!", - підкреслив Мрочко.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті