У Херсоні після влучання російських снарядів горіли заправка, склад і стоянка з автобусами

Через російські атаки на Херсон в ніч на 19 червня спалахнула низка пожеж на заправочній станції, території підприємства та автостоянці з автобусами. Про це повідомляє Державна служба надзвичайних ситуацій.

"Вночі ворог безжально обстрілював Херсон, внаслідок чого виникло одразу декілька пожеж", - йдеться у повідомленні.

Перше повідомлення надійшло про загоряння газового резервуара на одній із заправок. Ще одна пожежа спалахнула на території міського підприємства. Там горіли складські приміщення, виставкові зали та господарчі споруди.

Також, за повідомленням голови Офісу президента Андрія Єрмака, в місті була ліквідована пожежа на стоянці з десятьма маршрутними автобусами. Через обстріл пошкодження отримав екскаватор рятувальників.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Світ
12.08.2025
10:15

«Вихід російсько-американських відносин із стратегічного глухого кута впирається в український конфлікт». Російські ЗМІ про Україну

Літаври в Москві все голосніше і голосніше! Немає більш епохальної події, ніж зустріч великого Путіна з Дональдом Трампом – і зовсім не випадково(!) – «на колись російській, а нині американській Алясці».
Всі статті