У Харкові збільшилася кількість постраждалих внаслідок авіаудару. Тимчасово відселяють людей, щоб знешкодити боєприпас - Синєгубов

У Харкові внаслідок авіаудару увечері 10 червня постраждало вісім цивільних. Про це повідомив у Телеграм очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

"Щойно деблокували з-під завалів будинку чоловіка, медики госпіталізували його до лікарні. Загалом васлідок обстрілу КАБами в Київському та Салтівському районах Харкова 8 людей постраждали: 5 чоловіків та 3 жінки. Пошкоджено 70 гаражів та 22 автівки. Один із боєприпасів не розірвався, тому людей тимчасово відселюють із будинку для проведення детонації", - повідомив Синєгубов. 

Нагадаємо, російські окупанти увечері 10 червня нанесли по Харкову  кілька авіаударів. 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті