Кількість постраждалих у Харкові внаслідок авіаудару зросла до шести осіб

Кількість постраждалих унаслідок авіаударів, завданих по Харкову ЗС РФ у понеділок увечері, зросла з двох до шести осіб. Про це повідомив у Телеграм начальник обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов.

"Внаслідок удару по Харкову постраждали шість людей. За різними адресами є пошкодження житлових будинків, гаражів та авто", - написав Синєгубов.

Зі свого боку міський голова Харкова Ігор Терехов повідомив у Телеграм, що на місці одного з влучань у Київському районі міста сильно пошкоджені щонайменше два приватні будинки.

"Під завалами одного з них можуть знаходитися люди. На місці працюють усі відповідні служби", - написав Терехов. 

Нагадаємо, раніше у РНБО заявили, що РФ може повторити сценарій Алеппо у Харкові. 

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті