У Харкові встановили одразу два рекорди Гіннеса: з віджимань на кулаках та підтягувань на турніку

Одразу два рекорди Гіннеса – з підтягувань на турніку й віджимань на кулаках – встановили у Харкові 17 червня. Про це повідомили "Харьковские известия".

"Харків – єдине місто в Україні, яке під час війни подало заявку та отримало підтвердження на встановлення рекорду Гіннеса, – сказано в повідомленні. – Тепер після встановлення рекордів України представники національного реєстру передадуть дані на розгляд для отримання рекорду Гіннеса. Відповідні дозволи від офіційних представників Гіннеса вже отримані".

Уточнюється, що повні назви рекордів – "Найбільша кількість віджимань на кулаках за одну хвилину" та "Підтягування на турніку за 3 хвилини".

Їх встановив 24-річний мешканець Житомира Дмитро Косатий. Для цього спортсмену потрібно було віджатися 116 разів (попередній рекорд – 113) і підтягнутися не менше 116 разів (попередній рекорд належить спортсмену з Китаю – 112 підтягувань). Готує Дмитра Косатого тренерка з Харкова Олена Привалова.

Раніше повідомлялось, що українські спортсменки вибороли дві нагороди на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті