У Харкові відновили понад півсотні вуличних колонок

"Харківводоканал" відновив у місті 55 вуличних колонок, які подають технічну воду для побутових потреб споживачів. Про це повідомила пресслужба мерії Харкова 24 березня.

"Із них 26 працюють від генераторів, решта - ручні. Перші такі колонки облаштували біля "пунктів незламності"", - ідеться в повідомленні, уточнивши, що в такий спосіб городяни можуть набрати воду під час вимкнення електроенергії та припинення роботи насосних станцій.

Також у Харкові цьогоріч відремонтували понад 250 водорозбірних колонок, де абоненти зможуть продовжувати набирати воду за слабкого тиску і навіть за припинення роботи насосних станцій. А в разі виникнення проблем з електропостачанням оперативно здійснюється підвезення води автоцистернами підприємства.

Як повідомлялося,  президент Володимир Зеленський 22 березня прибув у Харків, де передав міському голові Ігорю Терехову почесну відзнаку "Місто-герой України".

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті