У Харкові відновили понад півсотні вуличних колонок

"Харківводоканал" відновив у місті 55 вуличних колонок, які подають технічну воду для побутових потреб споживачів. Про це повідомила пресслужба мерії Харкова 24 березня.

"Із них 26 працюють від генераторів, решта - ручні. Перші такі колонки облаштували біля "пунктів незламності"", - ідеться в повідомленні, уточнивши, що в такий спосіб городяни можуть набрати воду під час вимкнення електроенергії та припинення роботи насосних станцій.

Також у Харкові цьогоріч відремонтували понад 250 водорозбірних колонок, де абоненти зможуть продовжувати набирати воду за слабкого тиску і навіть за припинення роботи насосних станцій. А в разі виникнення проблем з електропостачанням оперативно здійснюється підвезення води автоцистернами підприємства.

Як повідомлялося,  президент Володимир Зеленський 22 березня прибув у Харків, де передав міському голові Ігорю Терехову почесну відзнаку "Місто-герой України".

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті