У Харкові школярі кілька разів на тиждень навчатимуться у метро

Заклади загальної середньої освіти у Харкові почнуть навчальний рік у дистанційному режимі. Паралельно з цим працюватиме офлайн-формат, згідно з яким кілька разів на тиждень діти очно відвідуватимуть заняття у безпечних приміщеннях метрополітену.  Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов у Телеграм.

"Зустрівся з харківськими батьками та педагогами, які виявили бажання обговорити деталі освітнього процесу, в усіх районах міста. В діалозі ми разом скорегували майбутню концепцію навчання, зважаючи на час і реалії, у яких живемо.  Заклади загальної середньої освіти, як і планувалося, почнуть навчальний рік у дистанційному режимі.  Паралельно з цим працюватиме офлайн-формат, згідно з яким кілька разів на тиждень діти очно відвідуватимуть заняття у безпечних приміщеннях метрополітену", - заявив він.

За його словами, станом на вчорашній день у Харкові сформовано вже 60 таких класів на 1003 дитини. 

Раніше у МОН розповіли, що з 13 тисяч шкіл, які наразі функціонують в Україні, 7,5 тисяч з першого вересня цього року будуть працювати у звичайному форматі й ще близько 3 800 - у змішаному.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті