У Харкові після ворожого "прильоту" виникли проблеми зі світлом

Російські загарбники 18 жовтня завдали дару по Індустріальному району Харкова, через що у місті виникли проблеми зі світлом. Про це повідомив у Телеграмі міський голова Ігор Терехов.

"Харків знову обстрілюють. Є певні проблеми зі світлом", - написав він.

За словами мера, відповідні служби відразу після "прильоту" почали роботу зі стабілізації напруги.

За уточненими даними ОВА, внаслідок російської атаки осколкові поранення отримала жінка 67 років. Її доставили до лікарні.

Як повідомлялося, росіяни вдарили ракетами по Ізюмському району Харківщини.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті