У Харкові було два "прильоти", потрапляння в нежитлові приміщення, виникла пожежа - Терехов

Внаслідок російського ракетного обстрілу уночі 31 липня у Харкові є влучання у нежитлові приміщення, на місті працюють ДСНС. Про це повідомив у Телеграм мер Харкова Ігор Терехов. 

"Харків знову під обстрілом. Було чутно два прильоти. Попередньо - потрапляння у нежитлові приміщення. Пожежа. Про постраждалих інформації наразі немає. На місці працюють ДСНС", - написав Терехов. 

Нагадаємо, раніше голова Харьківської ОВА Олег Синегубов повідомив, що російські окупанти під час масштабної повітряної тривоги уночі 31 липня атакували Харків та область.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті