У ГУР заявили, що росія має достатньо ракет для однієї чи двох масованих атак у найближчі тижні

РФ має достатньо ракет, щоб здійснити ще одну чи дві масовані атаки протягом найближчих тижнів. Про це заявив представник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Андрій Черняк і інтерв'ю Financial Times, опублікованому 8 квітня.

"Ми очікували атак на початку зими, але тепер бачимо, що ракети, які вони використовували, були зроблені нещодавно. У росії достатньо ракет для ще однієї або двох великих атак найближчими тижнями", - сказав Черняк.

За його словами, росія, як і раніше, використовує безпілотники у великій кількості через те, що це дешево.

Financial Times також пише, що росія змінила тактику нападу на енергетичну інфраструктуру України, використовуючи високоточні ракети для ураження електростанцій у менш захищених районах, ніж Київ. Так, у період із 22 до 29 березня армія РФ завдала ударів по семи теплоелектростанціях. Російські ракети також вразили дві гідроелектростанції.

Раніше повідомлялось, що американський посол відреагувала на російські обстріли Києва: "Зараз необхідно більше допомоги США"

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті