У ГУР заявили про небезпеку ракетних обстрілів із Чорного моря, незважаючи на виведення РФ частини флоту з Криму

Незважаючи на те, що росія прибрала частину свого флоту від берегів Криму до Новоросійська, загроза ракетних обстрілів із Чорного моря все ще залишається. Про це заявив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов в ефірі телемарафону 2 листопада.

"Останнім часом ворог продовжує проводити роботи з передислокації Чорноморського флоту з Кримського півострова до Новоросійська. Проте частина угруповання залишається там. І так, вони становлять небезпеку для України, зокрема, коли ми говоримо про носій "Калібрів", - сказав Юсов.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Чорноморський флот тікає з Криму. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті