У ГУР розповіли, скільки російських військових здалось у полон завдяки проєкту "Хочу жити" за рік

Завдяки проєкту "Хочу жити" добровільно здалися в полон сотні російських військових за рік. Про це розповів представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Андрій Юсов в інтерв’ю "Укрінформу", опублікованому 6 вересня.

"Ідеться про сотні", – відповів Юсов на питання, скільки військовослужбовців РФ здалися в полон завдяки цьому проєкту.

Зазначається, що за рік український проєкт "Хочу жити" (єдиний центр прийому звернень російських військових щодо здачі в полон) отримав понад 22 тисячі звернень.

Раніше повідомлялось, що російський льотчик, який здався в полон, закликав колег наслідувати його приклад.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті