У ГУР прокоментували "справжність" відео, на якому Буданов приймає участь у бойових діях

У соцмережах стало ширитися відео, на якому начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов бере участь у бойових діях разом зі спецпризначенцями воєнної розвідки: бійці зі зброєю та в екіпіруванні перебувають у дворі малоповерхової забудови, на тлі чути вибухи, Буданов підписує український прапор. Представник відомства Андрій Юсов підтвердив LIGA.net справжність цього відео.

На записі українські захисники перебувають у дворі малоповерхової житлової забудови. Усі бійці озброєні, зокрема й Буданов: у нього на грудях висить автомат, судячи з усього, якась з модифікацій автомата Калашнікова.

Начальник ГУР каже: "Коли всі підуть, то вони захочуть зайти сюди. Це зона ризику". "Вони" – ймовірно, йдеться про окупантів.

Буданов підписує український прапор. На тлі чути вибух, один зі спецпризначенців каже, що це спрацювала українська протиповітряна оборона. Один боєць припускає, що ППО спрацювала по гелікоптеру окупантів.

Після цього чути ще два вибухи, голова ГУР каже: "Ні, це не ППО, це я вам зі знанням справи можу сказати".

Начальник воєнної розвідки підписує прапор, після цього один з бійців каже: "Пішли" — і відео обривається.

Представник ГУР Юсов повідомив , що відео є справжнім, проте він не може поки що надати додаткові деталі.

Судячи з зеленої трави та дерев, а також одягу на бійцях, події на відео відбуваються у теплу пору року.. 

Нагадаємо, Буданов прокоментував знищення російського БДК "Цезар Куніков" дронами Magura V5. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті