У ГУР повідомили, що станеться із Кримським мостом під час звільнення півострова

Кримський міст може відіграти важливу роль під час звільнення півострова, оскільки росіяни можуть його використати для втечі. Про це заявив заступник начальника Головного управління розвідки МО Вадим Скібіцький в інтерв'ю для Welt.

Відповідаючи на питання, чи планують ЗСУ знищувати Кримський міст, Скібіцький відповів: "Ми залишимо його як шлях відходу для російських окупантів".

"Щоразу, коли в Криму стається вибух, він повністю перекривається", - додав заступник начальника ГУР МО.

Нагадаємо, у Міноборони підтвердили. що ЗСУ вже використовує далекобійні ракети Storm Shadow. 

Як повідомлялося, над Кримським мостом 24 травня помічено великий стовп густого диму.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті