У Міноборони підтвердили. що ЗСУ вже використовує далекобійні ракети Storm Shadow

Міністр оборони України Олексій Резніков 24 травня підтвердив, що ЗСУ вже застосовують ракети великої дальності Storm Shadow, які передала Велика Британія. Про це він заявив на спільному брифінгу з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом.

"У нас була можливість потиснути руки пілотам, які були навчені у Великій Британії і вже успішно застосовують зброю під назвою Storm Shadow", – заявив Резніков.

Варто зазначити, що дальність ураження цих ракет – до 300 кілометрів, що дозволить працювати по цілях на всій окупованій території, аж до Кримського мосту.

Нагадаємо, в окупованій Феодосії 24 травня пролунав вибух

Як повідомлялося, над Кримським мостом 24 травня помічено великий стовп густого диму.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті