У Міноборони підтвердили. що ЗСУ вже використовує далекобійні ракети Storm Shadow

Міністр оборони України Олексій Резніков 24 травня підтвердив, що ЗСУ вже застосовують ракети великої дальності Storm Shadow, які передала Велика Британія. Про це він заявив на спільному брифінгу з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом.

"У нас була можливість потиснути руки пілотам, які були навчені у Великій Британії і вже успішно застосовують зброю під назвою Storm Shadow", – заявив Резніков.

Варто зазначити, що дальність ураження цих ракет – до 300 кілометрів, що дозволить працювати по цілях на всій окупованій території, аж до Кримського мосту.

Нагадаємо, в окупованій Феодосії 24 травня пролунав вибух

Як повідомлялося, над Кримським мостом 24 травня помічено великий стовп густого диму.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті