У гумхабі Сєвєродонецької громади в Дніпрі розпочали видачу гігієнічних наборів (адреса, графік)

У гуманітарному хабі Сєвєродонецької громади в Дніпрі розпочали видачу гігієнічних наборів з 15 березня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєм Телеграм-каналі 16 березня.

"Із 15 березня в гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації у місті Дніпро розпочата видача гігієнічних наборів для сімей ВПО з Луганської області від 3 осіб, які не отримували таку допомогу в лютому та березні", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що набори надаються тільки переселенцям з Луганщини, які зареєстровані у цьому гуманітарному хабі.

Видача допомоги проводиться з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 15:00.

Для отримання при собі необхідно мати оригінали документів всіх членів сім'ї (паспорти або свідоцтва про народження дитини та довідки ВПО).

Адреса хабу: м. Дніпро, проспект Калнишевського, 27К, ПК "Металург" (лівий берег).

Раніше повідомлялось, що понад 900 переселенців з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді протягом тижня.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті