У гумхабі Сєвєродонецької громади в Дніпрі розпочали видачу гігієнічних наборів (адреса, графік)

У гуманітарному хабі Сєвєродонецької громади в Дніпрі розпочали видачу гігієнічних наборів з 15 березня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєм Телеграм-каналі 16 березня.

"Із 15 березня в гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації у місті Дніпро розпочата видача гігієнічних наборів для сімей ВПО з Луганської області від 3 осіб, які не отримували таку допомогу в лютому та березні", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що набори надаються тільки переселенцям з Луганщини, які зареєстровані у цьому гуманітарному хабі.

Видача допомоги проводиться з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 15:00.

Для отримання при собі необхідно мати оригінали документів всіх членів сім'ї (паспорти або свідоцтва про народження дитини та довідки ВПО).

Адреса хабу: м. Дніпро, проспект Калнишевського, 27К, ПК "Металург" (лівий берег).

Раніше повідомлялось, що понад 900 переселенців з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді протягом тижня.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті