У громадах Старобільщини створено й оновлено 8 молодіжних рад за період роботи в евакуації

У громадах Старобільського району Луганської області створено й оновлено 8 молодіжних рад за період роботи в евакуації, тобто за останні два роки, станом на кінець травня. Про це повідомив перший заступник голови Старобільської райдержадміністрації та голова Координаційної ради Сергій Яришев на засіданні Координаційної ради з питань молодіжної політики при Старобільській РДА 25 травня.

"Вже діють вісім оновлених та новостворених молодіжних рад, до яких долучилися понад 80 осіб", - повідомив Яришев. 

За його словами, такі показники свідчать про підвищення інтересу молоді до вирішення актуальних питань регіону, зокрема після деокупації Старобільщини.

Як зазначають у Старобільській РДА, молодіжні консультативно-дорадчі органи, якими є молодіжні ради, наразі працюють при всіх восьми громадах Старобільського району. Це Старобільська міська, Білолуцька, Біловодська, Новопсковська, Марківська і Міловська селищні, а також Шульгинська і Чмирівська сільські громади.

Як зазначила головна спеціалістка відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Старобільської РДА Олена Соболь, наразі молодіжні ради району, зокрема, долучаються до організації й проведення національно-патріотичних акцій. 

Крім того, вони вивчають досвід молодіжних рад інших регіонів України та інструменти, які дозволяють молоді долучатися до важливих процесів в умовах війни. З цією метою по можливості беруть участь не лише в онлайн заходах, а й у живих зустрічах. Так, наприкінці 2023 року члени молодіжних рад Старобільщини долучилися до "Форуму молодіжних рад Луганщини", який проходив у Дніпропетровській області.

Раніше повідомлялось, що молодіжний форум MEET-UP за участі міжнародних партнерів і представників влади відбувся в Запоріжжі.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті