У Генштабі заявили, що скоротять штат на 60%. Військових відправлять у бойові частини

У Генеральному штабі ЗСУ вирішили скоротити штатну чисельність структурних підрозділів та органів військового управління на 60%. Після оптимізації частину військових відправлять до бойових частин. Про це заявив начальник Головного управління оборонного планування Генштабу ЗСУ Євгеній Острянський під час брифінгу, - пише NV.

За його словами, в лютому-березні 2024 року Генштаб провів функціональне дослідження для оптимізації штату.

У Генштабі ухвалили рішення розформувати низку військових організаційних структур, сформувати нові, а також провести оптимізацію уже існуючих. Такий крок усуне дублювання функцій, а також зменшить штат на 60%, сказав Острянський.

Він також зазначив, що вивільнений особовий склад планують залучати для доукомплектування органів управління оперативного та тактичного рівнів, а також бойових військових частин. Це дозволить проводити ротацію підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання в зоні бойових дій.

«Ми розуміємо, що в умовах війни в першу чергу повинні посилюватися ті структури, які безпосередньо здійснюють управління угрупованнями військ», — сказав Острянський.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті