У Генштабі заявили, що скоротять штат на 60%. Військових відправлять у бойові частини

У Генеральному штабі ЗСУ вирішили скоротити штатну чисельність структурних підрозділів та органів військового управління на 60%. Після оптимізації частину військових відправлять до бойових частин. Про це заявив начальник Головного управління оборонного планування Генштабу ЗСУ Євгеній Острянський під час брифінгу, - пише NV.

За його словами, в лютому-березні 2024 року Генштаб провів функціональне дослідження для оптимізації штату.

У Генштабі ухвалили рішення розформувати низку військових організаційних структур, сформувати нові, а також провести оптимізацію уже існуючих. Такий крок усуне дублювання функцій, а також зменшить штат на 60%, сказав Острянський.

Він також зазначив, що вивільнений особовий склад планують залучати для доукомплектування органів управління оперативного та тактичного рівнів, а також бойових військових частин. Це дозволить проводити ротацію підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання в зоні бойових дій.

«Ми розуміємо, що в умовах війни в першу чергу повинні посилюватися ті структури, які безпосередньо здійснюють управління угрупованнями військ», — сказав Острянський.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті