У Ердогана звинуватили росію в затягуванні війни, що ускладнює переговори

Війна в Україні затягується через дії росіян, які продовжують постійні обстріли, що ускладнює будь-які переговори. Як повідомляє РБК-Україна, про це в інтерв'ю CNN Turk заявив офіційний представник президента Туреччини Ібрагім Калин 7 січня.

Він розповів, що під час розмови з президентом України Володимиром Зеленським та російським диктатором путіним президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликав обидві сторони до взаємного припинення вогню.

"Це свідчить про те, що війна на сьогодні має тенденцію до того, щоб зайти в глухий кут, і, як ми бачимо, жодна зі сторін не в змозі здобути вирішальну перемогу на полі бою. Але ми продовжимо працювати над припиненням вогню на полі бою, особливо довкола Запорізької атомної електростанції. Атомна електростанція - це найбільша загроза безпеці для всіх", - розповів Калин.

При цьому, реагуючи на рішення країни-агресора про "різдвяне перемир'я", він зазначив, що саме обстріли росіян затягують війну та ускладнюють будь-який діалог між РФ та Україною, тому Анкара розраховувала, що Україна також погодиться на припинення вогню і буде встановлене тривале перемир'я.

"Але ми продовжуватимемо повторювати ці заклики, розповідаючи про факти на місцях. Зараз жодна зі сторін не готова скласти зброю і сісти за стіл переговорів. І ми стурбовані тим, що побачимо подальшу ескалацію конфлікту в Україні протягом наступних кількох місяців", - додав Калин.

Як раніше повідомлялося, Ердоган провів телефонні переговори з путіним та закликав його до одностороннього припинення вогню в Україні.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті