У Ердогана звинуватили росію в затягуванні війни, що ускладнює переговори

Війна в Україні затягується через дії росіян, які продовжують постійні обстріли, що ускладнює будь-які переговори. Як повідомляє РБК-Україна, про це в інтерв'ю CNN Turk заявив офіційний представник президента Туреччини Ібрагім Калин 7 січня.

Він розповів, що під час розмови з президентом України Володимиром Зеленським та російським диктатором путіним президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликав обидві сторони до взаємного припинення вогню.

"Це свідчить про те, що війна на сьогодні має тенденцію до того, щоб зайти в глухий кут, і, як ми бачимо, жодна зі сторін не в змозі здобути вирішальну перемогу на полі бою. Але ми продовжимо працювати над припиненням вогню на полі бою, особливо довкола Запорізької атомної електростанції. Атомна електростанція - це найбільша загроза безпеці для всіх", - розповів Калин.

При цьому, реагуючи на рішення країни-агресора про "різдвяне перемир'я", він зазначив, що саме обстріли росіян затягують війну та ускладнюють будь-який діалог між РФ та Україною, тому Анкара розраховувала, що Україна також погодиться на припинення вогню і буде встановлене тривале перемир'я.

"Але ми продовжуватимемо повторювати ці заклики, розповідаючи про факти на місцях. Зараз жодна зі сторін не готова скласти зброю і сісти за стіл переговорів. І ми стурбовані тим, що побачимо подальшу ескалацію конфлікту в Україні протягом наступних кількох місяців", - додав Калин.

Як раніше повідомлялося, Ердоган провів телефонні переговори з путіним та закликав його до одностороннього припинення вогню в Україні.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті