У двох російських містах сталися пожежі в будівлях військкоматів

Пожежі в будівлях, де розташовані військкомати, сталися на сході Москви і в місті Обнінськ Калузької області 22 травня. Про це повідомляють російські ЗМІ.

У російській столиці пожежа охопила будівлю на Колодязному провулку. Джерело загоряння і його площу уточнюють.

За даними з відкритих джерел, за цією адресою розташований військовий комісаріат Преображенського району.

В Обнінську пожежа в будівлі, де розташований військкомат, сталася після того, як вогонь перекинувся із сусіднього приміщення - пункту видачі посилок. Там загорілися коробки з товаром.

Як повідомлялося, російські окупанти в Луганській області створюють нові "військкомати", оскільки старі установи не впоралися з примусовою мобілізацією.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті