У двох районах Харкова ворожі "Шахеди" влучили в об'єкти інфраструктури

Російські військові в ніч на 13 червня здійснили атаку безпілотниками "Шахед" на об'єкти цивільної інфраструктури в двох районах Харкова. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.

"В одному випадку постраждало комунальне підприємство у Київському районі, а в іншому – складське приміщення у Салтівському, де внаслідок вибуху сталася пожежа", - поінформував він.

На місцях "прильотів" працюють усі відповідні служби. Інформація про постраждалих уточнюється.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті