У двох містах Дніпропетровщини відкрилися центри допомоги евакуйованим жителям Бахмута

Центри підтримки бахмутян, які через напад росії вимушені були евакуюватися, відкрилися у Кривому Розі та Жовтих Водах Дніпропетровської області. Про це повідомив начальник Бахмутської міської військової адміністрації Олексій Рева.

За його словами,у Центрах вже почалася видача гуманітарної допомоги.

"Насичений день. Відвідав два новостворені осередки підтримки бахмутян у містах Кривий Ріг та Жовті Води Дніпропетровської області. Центри вже активно функціонують, розпочато перші видачі гуманітарної допомоги, є конкретні напрацювання щодо подальшої роботи і підтримки наших жителів, які тимчасово проживають у цих містах", - повідомив Рева, додавши слова подяки керівництву Криворізької міської ради та Жовтоводської міської територіальної громади за співпрацю.

 

 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті