У двох містах Дніпропетровщини відкрилися центри допомоги евакуйованим жителям Бахмута

Центри підтримки бахмутян, які через напад росії вимушені були евакуюватися, відкрилися у Кривому Розі та Жовтих Водах Дніпропетровської області. Про це повідомив начальник Бахмутської міської військової адміністрації Олексій Рева.

За його словами,у Центрах вже почалася видача гуманітарної допомоги.

"Насичений день. Відвідав два новостворені осередки підтримки бахмутян у містах Кривий Ріг та Жовті Води Дніпропетровської області. Центри вже активно функціонують, розпочато перші видачі гуманітарної допомоги, є конкретні напрацювання щодо подальшої роботи і підтримки наших жителів, які тимчасово проживають у цих містах", - повідомив Рева, додавши слова подяки керівництву Криворізької міської ради та Жовтоводської міської територіальної громади за співпрацю.

 

 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті