У ДПСУ заявили, що РФ може у будь-який момент знову використати Білорусь для агресії

Речник Держприкордонслужби Андрій Демченко розповів, що попри все ворог знову може спробувати використати Білорусь для нарощування агресії проти України. Про це Демченко розповів в ефірі телемарафону 15 жовтня.

"Ситуація, як і раніше, залишається повністю контрольованою і підрозділами Державної прикордонної служби, й інших складових Сил оборони нашої країни, які посилюють цей напрямок. Можу зазначити, що Росія не має там достатніх сил для того, щоб створити якусь реальну загрозу на цей час, але, звісно, ми маємо бути готові до розвитку будь-яких ситуацій", - заявив він.

Прикордонник наголосив, що небезпека зберігається попри те що РФ вивела усі свої підрозділи, а у рамках ротації нових вона поки не завезла.

"Ми розуміємо, що у будь-який момент Росія знову може спробувати використати Білорусь для нарощування агресію стосовно України", - додав Демченко.

Він підкреслив, що зараз важливо мати міцні захист, засоби для того, щоб протистояти будь-яким діям, якщо такі стануться.

Нагадаємо, в Об'єднаних Силах відзвітували, скільки заклали мін на кордоні з Білоруссю. 

Як повідомлялося, Україна збільшує кількість прикордонників на Волинському напрямку та будує систему оборонних рубежів. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті