В Об'єднаних Силах відзвітували, скільки заклали мін на кордоні з Білоруссю за останній тиждень

Командувач Об'єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв прозвітував про укріплення українсько-білоруського кордону: протягом тижня військові вирили ще 3 кілометри окопів та виклали 2 тисячі мін. Про це Наєв повідомив у Фейсбук

За його словами, наразі на українському держкордоні вживаються усі заходи, які необхідні для підвищення оборонних спроможностей. 

Зокрема, за тиждень військові вирили понад три тисячі метрів окопів та траншей, прорили близько двох з половиною кілометрів протитанкового рову та виклали більш ніж 2 тисяч мін.

"Ми і надалі будемо продовжувати цю роботу задля підвищення наших оборонних спроможностей, щоб у разі чогось завжди були готовими адекватно діяти на ворожі наміри", - додав Наєв.

Як повідомлялося, Україна збільшує кількість прикордонників на Волинському напрямку та будує систему оборонних рубежів. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Всі статті