У ДТЕК визначились із графіком відключень у чотирьох областях на неділю

У неділю, 28 січня, світло у Києві, Київській та Дніпропетровській областях відключатимуть за графіком, при цьому ситуація з електроенергією в Одеській області залишається складною. Про це повідомила компанія ДТЕК у Telegram.

За даними компанії, завтра обмеження споживання встановлять на таких рівнях:·Київ - вдень 955 МВт/вночі 669 МВт;·Київська область - вдень 682 МВт/вночі 615 МВт;·Дніпропетровська область - вдень 1159 МВт/вночі 1208 МВт.

"Такі ліміти дозволяють використовувати графіки стабілізаційних відключень у Києві, Київській та Дніпропетровській областях", - сказано у повідомленні ДТЕК.

При цьому в Одеській області тривають екстрені відключення світла через руйнування внаслідок російської атаки.

Як повідомлялося, у ДТЕК заявили про початок імпорту електроенергії з Європи, щоб перекрити дефіцит потужності в Україні. 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті