У ДТЕК визначились із графіком відключень у чотирьох областях на неділю

У неділю, 28 січня, світло у Києві, Київській та Дніпропетровській областях відключатимуть за графіком, при цьому ситуація з електроенергією в Одеській області залишається складною. Про це повідомила компанія ДТЕК у Telegram.

За даними компанії, завтра обмеження споживання встановлять на таких рівнях:·Київ - вдень 955 МВт/вночі 669 МВт;·Київська область - вдень 682 МВт/вночі 615 МВт;·Дніпропетровська область - вдень 1159 МВт/вночі 1208 МВт.

"Такі ліміти дозволяють використовувати графіки стабілізаційних відключень у Києві, Київській та Дніпропетровській областях", - сказано у повідомленні ДТЕК.

При цьому в Одеській області тривають екстрені відключення світла через руйнування внаслідок російської атаки.

Як повідомлялося, у ДТЕК заявили про початок імпорту електроенергії з Європи, щоб перекрити дефіцит потужності в Україні. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті