У ДТЕК визначились із графіком відключень у чотирьох областях на неділю

У неділю, 28 січня, світло у Києві, Київській та Дніпропетровській областях відключатимуть за графіком, при цьому ситуація з електроенергією в Одеській області залишається складною. Про це повідомила компанія ДТЕК у Telegram.

За даними компанії, завтра обмеження споживання встановлять на таких рівнях:·Київ - вдень 955 МВт/вночі 669 МВт;·Київська область - вдень 682 МВт/вночі 615 МВт;·Дніпропетровська область - вдень 1159 МВт/вночі 1208 МВт.

"Такі ліміти дозволяють використовувати графіки стабілізаційних відключень у Києві, Київській та Дніпропетровській областях", - сказано у повідомленні ДТЕК.

При цьому в Одеській області тривають екстрені відключення світла через руйнування внаслідок російської атаки.

Як повідомлялося, у ДТЕК заявили про початок імпорту електроенергії з Європи, щоб перекрити дефіцит потужності в Україні. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті