У Донецьку знову щось палає. Пишуть про ліквідацію окупантів та боєприпасів

В окупованому Донецьку у вівторок, 21 березня, над Петровським районом було видно стовб диму, який може бути наслідком удару по складу боєприпасів окупантів. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали, а також радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Місцеві канали опублікували кілька фотографій, на яких видно стовп диму в небі. Однак причин появи диму, а також звідки він здіймається, не назвали.

При цьому за версією Андрющенка, цей дим є наслідком удару по черговому складу боєприпасів окупантів.

"У Донецьку знову не домовилися про обрання папи. У процесі роздумів принесли в жертву не тільки боєкомплект, а й певну кількість окупантів", - написав він.

Окупаційна пропаганда звинувачує в обстрілах військових ЗСУ. Насправді 24 лютого 2022 року РФ розв'язала проти України агресивну війну, жертвами якої стали десятки тисяч українців по обидва боки лінії зіткнення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Донецьку під обстріл потрапив торговий комплекс "Галактика".

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті