У Донецьку знову щось палає. Пишуть про ліквідацію окупантів та боєприпасів

В окупованому Донецьку у вівторок, 21 березня, над Петровським районом було видно стовб диму, який може бути наслідком удару по складу боєприпасів окупантів. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали, а також радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Місцеві канали опублікували кілька фотографій, на яких видно стовп диму в небі. Однак причин появи диму, а також звідки він здіймається, не назвали.

При цьому за версією Андрющенка, цей дим є наслідком удару по черговому складу боєприпасів окупантів.

"У Донецьку знову не домовилися про обрання папи. У процесі роздумів принесли в жертву не тільки боєкомплект, а й певну кількість окупантів", - написав він.

Окупаційна пропаганда звинувачує в обстрілах військових ЗСУ. Насправді 24 лютого 2022 року РФ розв'язала проти України агресивну війну, жертвами якої стали десятки тисяч українців по обидва боки лінії зіткнення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Донецьку під обстріл потрапив торговий комплекс "Галактика".

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті