У Донецьку внаслідок обстрілу в одному з районів поранені 6 осіб

В окупованому Донецьку внаслідок обстрілів сьогодні, 28 листопада, повідомляють про поранення 6 осіб. Про це пише так званий "мер" міста Олексій Кулемзін.

"Унаслідок обстрілу Куйбишевського району поранення різного ступеня тяжкості дістали чоловіки 1953, 1999, 2000 р.н. і жінка 1956 р.н.", - повідомив він, додавши згодом, що також під час обстрілу Куйбишевського району на вул. Добронравова поранено чоловіка 2005 р.н., а також чоловіка 1970 р.н.

За інформацією колаборанта, у районі пошкоджено покрівлі та скління багатоквартирного житлового будинку і будинку приватного сектору.

"По вул. Сомова влучання ворожого снаряда в покрівлю багатоквартирного житлового будинку, пошкоджено засклення", - пише Кулемзін.

Також він деталізував наслідки обстрілів Куйбишевського району:

  • унаслідок прильоту снаряда на спортивний майданчик у будівлі школи № 46 на вул. Валерія Арсенова постраждали покрівля та скління
  • у будівлях лікарні № 23 на вул. Целіноградській, а також магазинів "Казка" і "Петрович" на вул. 60-річчя СРСР порушено скління
  • у багатоквартирних будинках на вул. Валерія Арсенова, Островського, Семенова-Тянь-Шаньського пошкоджено покрівлю, стіни, скління
  • сталося пряме попадання в дах приватного будинку на вул. Бутурлинівській;
  • у приватному домоволодінні на вул. Автострадній пошкоджено фасад, покрівлю, засклення і господарську споруду;
  • в приватному будинку на вул. Островського порушено засклення.

 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті