У Донецьку повідомили про загибель 5 та поранення 15 людей через обстріли

Окупаційна "влада" Донецька повідомила, що сьогодні, 17 травня у місті та "приєднаних теріторіях" через обстріли загинули 5 людей, ще 15 зазнали поранення. Про це напрсав "мер" Донецька Олексій Кулемзин.

"За період з 09:00 до 21:00 17 травня, за інформацією СЦКК ДНР, м.Донецьк і приєднані території 29 разів піддавалися обстрілу...", - йдеться в повідомленні. 

Також зазначається, що у напрямку Петровського, Куйбишевського, Кіровського та Київського районів, а також населених пунктів Оленівка та Олександрівка було випущено 163 снаряди калібром 155 мм і 20 ракет із РСЗВ.

"Загинули 5 мирних громадян. Поранення дістали 15 осіб, зокрема 1 підліток. Пошкоджень зазнали понад 10 будинків приватного сектору, багатоквартирні житлові томи, об'єкти інфраструктури та торгівлі, лінії електропередач", - написав Кулемзін.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті