У Донецьку повідомили про обстріл вул. Вагнера, де поранено двох людей

В окупованому Донецьку повідомили, що чоловік і жінка дістали поранення внаслідок обстрілу Петровського району, і зокрема, вул. Вагнера. Про це сьогодні, 17 липня, повідомив так званий "голова" міста Олексій Кулемзін. 

"Унаслідок варварського обстрілу Петровського району в магазині по вулиці Вагнера дістали поранення двоє мирних громадян - жінка 1958 р. н. і чоловік 1954 р. н.", - повідомив колаборант.

Постраждалих доправили до травмпункту лікарні № 14.

Кулемзін додав, що місто з самого ранку перебуває під обстрілом, традиційно звинувативши ЗСУ. Під вогонь потрапили Київський, Кіровський, Куйбишевський і Петровський райони.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті