У Донецьку повідомили про обстріл району "Галактики" на Петрівці. Є поранений

У квазіутворенні "ДНР" повідомили про поранення жителя сьогодні, 18 червня, під час обстрілу Петровського району. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ.

Зазначається, що поранений - чоловік 1991 року народження. У цьому ж районі постраждав приватний будинок.

У місцевих пабліках пишуть, що будинок постраждав унаслідок нічного обстрілу.

"Повідомляють про прильоти недалеко від ТЦ "Галактика" в Петровському районі Донецька", - також пишуть місцеві жителі в пабліках.

Крім того, колаборанти пишуть, що "внаслідок атаки БпЛА-камікадзе в Оленівці зафіксовано пошкодження багатоквартирного будинку". А з ночі сьогодні були обстріли в Донецьку, Горлівці та Оленівці (ствольна артилерія та безпілотники).

Нагадаємо, що саме російська армія 24 лютого 2022 року розпочала активні бойові дії з метою "виходу на адміністративні кордони" Донецької та Луганської областей. Результатом російської агресії стало різке збільшення кількості загиблих і поранених мирних жителів. Це при тому, що в останньому передвоєнному, 2021 році, за даними ООН, на всьому Донбасі, включно з підконтрольними законній владі України територіями, загинуло 25 мирних жителів. 

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті