У Донецьку повідомили про 6 поранених городян, серед яких троє дітей

В окупованому Донецьку сьогодні, 22 листопада, повідомляють про шістьох поранених городян, зокрема про трьох підлітків. Про це пише так званий "мер" Олексій Кулемзін у соцмережах.

"Унаслідок обстрілу Петровського району по вул.Добровольського отримав поранення чоловік 1989 р. н., по вул. Петровського поранено хлопчика-підлітка 2010 р. н.", - написав коллабрант.

Крім того, Кулемзін пише, що під час цього ж обстрілу Петровського району на вул. Добровольського (ТК "Галактика") поранено жінку 1974 р.н.

Коллабрант також повідомив про "приліт" у двір гімназії № 107. "Будівля піддавалася обстрілу і раніше. Постраждалих немає", - повідомив він.

Також, за його інформацією, нібито "внаслідок скидання вибухонебезпечного предмета" з безпілотного літального апарату в Кіровському районі на кінцевій зупинці автобусного маршруту № 41 (магазин "Калинка") поранено двох дівчаток-підлітків 2009 р.н. і жінку 1982 р.н.

Статті

Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Всі статті