У Донецьку повідомляють про загибель жінки та поранення чоловіка внаслідок обстрілів

В окупованому Донецьку внаслідок обстрілів Кіровського району загинула жінка. Про це повідомляють місцеві пабліки 23 липня.

"У Кіровському районі Донецька внаслідок прильоту ... загинула жінка", - ідеться в повідомленні.

Водночас так званий "мер" Донецька Олексій Кулемзін поки що не коментував цю інформацію. За його словами, за сьогодні внаслідок обстрілу Куйбишевського району поранено чоловіка, а також постраждали фасад, покрівля та скління приватного будинку на вул. Румунській. Також відбулося пряме попадання в гараж.

"Унаслідок обстрілу Куйбишевського району по вул. Шверника дістав поранення чоловік 1993 р. н. Під час обстрілу Куйбишевського району в приватних домоволодіннях по вул. Шверника постраждали фасади, покрівля, скління, паркани, господарські споруди", - повідомив Кулемзін.

Крім того, окупанти інформують, що сьогодні під обстрілами також були Ясинуватський район, Горлівка та Макіївка.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті