У Донецьку повідомляють про поранення 4 жителів унаслідок обстрілів

Унаслідок обстрілу в Київському районі окупованого Донецька поранено чоловіка та жінку. Про це 24 вересня повідомив так званий "мер" міста Олексій Кулемзін.

"За уточненою інформацією під час обстрілу Київського району по вулиці Артемівській поранення дістали чоловік 1960 р.н. і жінка 1963 р.н.", - написав колаборант.

Він уточнив, що також пошкоджено покрівлю будинку приватного сектора.

Крім того, Кулемзін повідомив про обстріл учора ввечері на вул.Космонавтів у Куйбишевському районі Донецька.

"Під час обстрілу Куйбишевського району по вулиці Умова дістали поранення чоловік 2002 р.н. і жінка 1948 р.н.  Також, унаслідок прямого попадання ворожого снаряда сталося загоряння будинку приватного сектора", - повідомив "мер".

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті