У Донецьку померла 41-річна балерина музично-драматичного театру

В окупованому Донецьку померла балерина музично-драматичного театру Олександра Єжунова. Про це 14 квітня повідомила художній керівник місцевого театру Наталія Волкова в соцмережах.

Причини смерті невідомі, повідомляється, що артистка померла у віці 41 року вчора, 13 квітня.

"...колектив театру вражений трагічною звісткою. Молода, талановита артистка балету Олександра Єжунова раптово пішла з життя", - написала Волкова.

Єжунова була випускницею Донецького училища культури. Через рік після закінчення навчання вона стала артисткою місцевої муздрами. За свою 20-річну кар'єру Єжунова зіграла більш ніж у 40 постановках.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті