У Донецьку під обстріл потрапив район Дитячої залізниці

В окупованому Донецьку повідомляють про обстріл території Парку культури і відпочинку в Київському районі. Поранено хлопця. Про це пише так званий "мер" міста Олексій Кулемзін 5 вересня.

"Обстріл Київського району. Снаряди лягли на території Парку культури і відпочинку м. Донецька", - повідомив колаборант.

За його інформацією, унаслідок обстрілу Київського району на вул. Савченка постраждав хлопець 2006 р. н., його доправили до медзакладу.

Також унаслідок обстрілу Київського району на вул. Крупської пряме влучення в один із приватних будинків, в іншому пошкоджено покрівлю.

Крім того, Кулемзін повідомив про обстріл у Куйбишевському районі, де в приватному секторі на вул. Ковалька та Артемівській пошкоджено фасади, покрівлю та скління.

Крім того, Кулемзін повідомив про обстріл у Куйбишевському районі, де в приватному секторі на вул. Ковалька та Артемівській пошкоджено фасади, покрівлю та скління.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті