У Донецьку під обстріл потрапив Куйбишевський район - є поранені

Унаслідок обстрілу Куйбишевського району окупованого Донецька сьогодні вранці, 6 серпня, повідомляють про декілька поранених. Про це пише так званий "мер" міста Олексій Кулемзін.

За його інформацією, біля ринку "Азотний" поранення дістали декілька чоловіків.

"Унаслідок обстрілу сел. Бірюзове Кіровського району на вул. Третьякова поранено чоловіка 1985 р.н.", - повідомив Кулемзін, який пізніше додав, що також у смт Старомихайлівка поранення дістав чоловік 1966 р.н.

Крім того, він повідомив, що стало відомо про постраждалого мирного жителя в сел. Азотний Куйбишевського району. "Чоловік 1951 р.н. численні осколкові поранення дістав, перебуваючи поруч із магазином "Казка"", - пише Кулемзін.

Колаборант також повідомив, що внаслідок ранкового обстрілу Куйбишевського району: по вул. Лівенській пошкоджено засклення, фасад, ворота приватного будинку та 2 автівки; по вул. 60-річчя СРСР будівля БК "Смолянка" зазнала осколкових ушкоджень покрівлі та засклення. Осколкових пошкоджень фасаду зазнали також 2 магазини і торговий павільйон.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті